Chorvátsko  
   chorvátsko    |    dovolenka    |    mapa    |    doprava    |    zájazdy    |    lyžovanie      travel      reny   
 
 

Výmena odkazov

 
TRAVEL
Cestovanie
Destinácia
Počasie
Blog
Linky
    • Link building
    • Výmena odkazov
    • Recipročné linky
    • Jednosmerné linky
    • PR články
    • Linky popularita
    • Partnerské linky
    • Ako nerobiť linky
    • Pridaj linku
    • Prečo optimalizovať
    • Turistické linky
    • Lyžovanie linky
    • Chorvátske župy
    • Seo-expert
    • Naše výsledky
Lastminute
Obrázky

Navigácia: Chorvátsko > Travel > Linky > Výmena odkazov  
 
výmena odkazov Pri výmene odkazov sa stretnete s pojmom Link popularity. Je to údaj, ktorý určuje počet liniek, ktoré registrujú jednotlivé vyhľadávače, ako linky smerujúce na váš web. Počet kvalitných liniek výrazne ovplyvňuje hodnotenie stránky daným vyhľadávačom a tým aj trafic (návštevnosť) vašich stránok. Vymieňajte odkazy radšej so statickými stránkami než dynamickými, uprednostňujte ručne vkladané linky pred linkovacími strojmi, niekedy menej môže byť viac (než nasypať naraz 50-100 liniek je lepšie rozložiť si túto prácu na 1-2 mesiace). Výmena odkazov je menej hodnotná, ako získanie jednosmerných liniek.

Mnohí link-masteri sa to snažia využiť pre seba. Ponúknu vám neférovú výmenu A-B-C. Z vašej kvalitnej strá-nky A si vyžiadajú link na stránku B, vám pridajú link zo stránky C na vašu A. Stránka C sa pri výmene tvári ako seriózna, dokonca môže dočasne vykazovať aj dosť vysoký Page Rank, avšak po niekoľkých týždňoch rank spadne, v horšom prípade sa odtiaľ vaša linka úplne stratí. Podvodník tak získal od vás jednosmernú kvalitnú linku. Kontrolujte si priebežne svoje linky, ak sa s nimi deje niečo podozrivé upozornite partnera, resp. odstráňte aj vy jeho link zo svojej stránky a hľadajte serioznejších spolupracovníkov.

Ak vás zaujíma výmena odkazov s touto stránkou ? Zašlite vyplnený formulár: pridaj linku, vyhodnotíme váš prínos pre www.chorvatsko-reny.sk (kvalitu našej linky u vás), ak OK, obratom umiestníme váš odkaz sem.

Navštívte obchod hračiek - Internetové obchody hračiek ponúkajú široký sortiment hračiek pre deti všetkých vekových skupín, pre chlapcov aj dievčatá. Ponuka hračiek býva prehľadne rozdelená do niekoľkých kategórií napr. detské elektronické hračky, Kuky sa vracia, Twilight, Barbie, Avatar a množstvo ďalších. Počas príprav na cestovanie do Chorvátska nezabudnite svojim ratolestiam pribaliť novú zaujímavú hračku, ktorá určite prispeje k vášmu pokoju a zábave dieťatka počas dovolenky v Chorvátsku, očkovanie detí pri ceste do chorvátska nie je povinné. Prečo uvádzame tento údaj. Začali sme tak činiť po tom, ako sme sa dozvedeli o škodlivosti vakcín na detský organizmus. Krajiny, ktoré vyžadujú očkovanie zaraďujeme do "menej lákavých" destinácií.

Linky - výmena odkazov - cestovanie - Chorvátsko

Potulky Taliansko - Putuj sám a staneš sa pútnikom. Chodiť po cestách, ktoré majú ducha a pritom sa dívať pozorne prináša poznanie. Bez kníh a štúdia sa do vás dostáva celé ľudské dianie, keď je myseľ pokojná a zmysly vyostrené. To množstvo histórie, ktorou oplýva Taliansko je tak fascinujúce. Milujem to, preto sa sem stále vraciam. Prechádza mnou celé dejstvo vtedajších udalostí a ja precítim tú dávnu emóciu, akoby sa stala práve teraz a mne.

Dovolenka Istria - cestovanie do Chorvátska, dovolenka na Istrii. Cestovná kancelária Reny Travel prináša širokú ponuku pobytov Chorvátska od Istrie cez Kvarner po Dalmáciu, ostrovy aj významné mestá. Strediská Istrie sú už dávno známe, história Chorvátskej morskej turistiky začala práve v tejto oblasti. Nájdete tu krásnu prírodu, moderne vybudované turistické strediská, ubytovacie zariadenia všetkých typov a kategórií.

Lyžovanie v Rakúsku - lyžovačky v rakúsku sú super. Svetová lyžiarska veľmoc má pre každého fanúšika lyžovania vhodnú ponuku lyžiarskych terénov. Stačí si zbaliť lyže, zájsť do špecializovanej cestovky a vybrať si z množstva skvelých lyžovačiek v Rakúsku. Na spestrenie pobytu môžete lyžovanie v Rakúsku nakombinovať ako wellness pobyty alebo len víkendový pobyt, za akciové ceny sú k dispozícii aj kúpele a wellness zájazdy.

Wellness zájazdy wellness pobyty v strednej a vyššej kategórii hotelov sa prispôsobujú novým požiadavkám klientov na odpočinok a relax. Zriaďujú si vlastné wellness centrá, kde poskytujú svojim hosťom napr. možnosti cvičenia, posilovne, fitness, masážne a relaxačné procedúry, saunu, hydromasáže, vírivky, bazény. Wellness zájazdy so špeciálnym programom si môžete vybrať aj v našom špecializovanom katalógu Chorvátsko.

Letenky Chorvátsko - Letenky do celého sveta môžete rezervovať sami v niektorom z online rezervačných systémov (dajú sa spočítať na prstoch rúk), ktoré sa nachádzajú na podstatne väčšom počte internetových stránok. Ak patríte k tejto "zvlášť nadanej" laickej menšine užívateľov internetu, ktorí si dokážu sami vyhľadať, vybrať, zarezervovať a následne zaplatiť letenku použite tieto rezervačné systémy na letenky online.

Lyžovanie v Chorvátsku - výmena odkazov s takýmito stránkami nás veľmi teší. Linky na tématiku lyžovanie v Chorvátsku sú pomerne vzácne, ale postupne naberá aj lyžovanie v Chorvátsku na význame, odkedy tam lyžujú úspešní súrodenci Janica a Ivica Kostelič. Posledné desaťročie sa podarilo v Chorvátsku výrazne spopularizovať neto pre Cgorvatov netypický šport a výchova mladej generácie najmä z okolia Zágrebu napreduje rýchlym tempom. Niektorí sa objavujú aj na svetových podujatiach.

Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica patrí k najvýznamnejším strediskám, ktoré navštevujú zahraniční turisti v oblasti Vysoké Tatry. Takmer každý bedeker o Vysokých Tatrách píše v úvode ... najmenšie veľhory sveta... Vymyslel to asi nejaký zakomplexovaný malý muž. Nuž možno by sa patrilo prerobiť tento úvodník v zmysle známej polemiky o pohári, ktorý je z polovice prázdny alebo spolovice plný. Dva rôzne pohľady na ten istý objekt (optimista versus pesimista). Teda Vysoké Tatry sú najväčšie malohory.

Krkonoše - Česká Republika lyžování v České republice silné tradice. V příhraničních horských oblastech je množství malých zimních středisek, jsou vhodné zejména pro rodinné rekreační lyžování v České republice, které stejně jako u slovenských sousedů patří k nejoblíbenějším a nejhledanějším zima rekreačním aktivitám. Mnohá lyžařská střediska (k.p. Krkonoše) v České republice v posledních letech výrazně zmodernizovaly.

Ubytovanie Lignano - hotely a apartmány v Talianskom obľúbenom letovisku na severnom Jadrane. Linky na tejto stránke z kategórie cestovanie nemusia byť vždy za umiestnenie odplatnej linky. Niekedy odmeníme dobrého blogera za jeho pekný príspevok k témam, ktoré sú aj našimi. Jednosmerný link si v tomto prípade zaslúži blog Dovolenka Lignano, pretože Lignano je aj témou CK Renytravel (žiadna výmena odkazov).

Ubytování v ČR pokiaľ dostanete v zime chuť na lyžovačku v ČR, navštívte stránky s kompletnou ponukou lyžovania v susednom Česku. Rzhodujte sa medzi strediskami ako Beskydy, Českosaské Švýcarsko, Český Ráj, Jeseníky, Jizerské hory, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Krušné hory, Máchovo jezero, Orlické hory, Praha, Střední Čechy, Šumava, vlastne máte na výber celú ČR ;-)

Poľana a Podpoľanie - Slovensko má dostatok oblastí, v ktorých nájdete vždy niečo nad čím duša pookreje, vždy niečo rázovité, alebo ako sa hovorí "z každého rožku trošku“ - zrúcaniny hradov, prírodné zaujímavosti, možnosti na pešie túry alebo cyklotúry, agroturistiku, ale aj možnosti jazdy na koni či folklórne alebo kultúrno-spoločenské podujatia, v zime možnosti pre nenáročné lyžovanie na okolitých svahoch. Práve Podpoľanie vyhovie všetkým spomínaným aktivitám.

Prirodzená výmena odkazov

Výmenu odkazov nerobíme na požiadanie o výmenu. Robíme tak len po uzatvorení obchodného partnerstva. Linka je prirodzený smerovateľ na nášho obchodného partnera, jeho servis, služby, produkty, ktoré zapadajú do kontextu našej obchodnej činnosti. My na jeho webstránky ukazujeme (linkujeme) = odporúčame ho našim zákazníkom, návštevníkom webstránok. Náš obchodný partner zase ukazuje svojim čitateľom na nás (nemusí to tak byť v každej spolupráci) a doporučuje im naše služby. Niekedy uzatvárame obojstrannú spoluprácu, inokedy iba nás zaujímajú produkty nášho partnera, on už niečo čo ponúkame my má, napríklad má vlastné zájazdy do Chorvátska, tak nebude poukazovať na naše, to je logické. Ale on má zájazdy do Turecka a my ich zatiaľ nemáme, preto ich do našej ponuky preberieme od neho. Jasné, že?

Je potrebné správne pochopiť terminus-technikus výmena odkazov. Nejedná sa o nič také, ako výmena známok, alebo výmena pneumatík. Vymieňa sa len ak je dôvod na spoluprácu, vzájomnú. Linky by mali byť niečim podobným, ako v odbornej literatúre zoznam publikácií z ktorých autor čerpal "index". Poznáte to, ak ste vypracovali diplomovú prácu, alebo podobný projekt. Tiež ste na záver diplomky uvádzali zoznam použitej literatúry. Hľadajte na internete príklady na výmenu odkazov, ktoré sú akceptované, lebo sú odôvodnené. Je ich dosť. Zistite aká je podstata, kedy je prirodzená výmena odkazov vyhľadávačmi akceptovaná a kedy sa jedná len o SPAM-ovanie.

Do diplomky ste predsa neuviedli všetky možné knižky, ktoré sa nachádzali doma, v knižnici vašich rodičov, ale iba diela ktoré súviseli s diplomkou. Tak rozmýšľajte aj o linkách na webových stránkach. Ako môže jeden seo-expert pozbierať všetko možné aj nemožné na jednu hromadu - aha, obrázok - Spoločnosť G už tohoto všeumelca odhalila a vyzauškovala. Jeho stránky už nevygúglite, žiaľ ani stránky jeho zákazníkov. Za to že sme si ho najali sme zaplatili svoj účet aj my. Za neznalosť ako robiť odborne linkbuilding. Na stránkach G o nepovolených praktikách sa dočítate, ako vyzerá stretnutie s podobným "agresívnym seo-expertom" a čo máte podniknúť, aby ste nedoplatili. Stačí ich oznámiť - prečítajte si návody na odhaľovanie podvodníkov a postup proti nim priamo od zdroja - Google o SEO.

 
   
Linky Chorvátsko
recipročná výmena odkazov
linkbuilding partnerská výmena
jednosmerné linky pridaj
 
     
 
 

Partneri: Dovolenka | Taliansko | Lyžovanie | Slovensko | Dovolenky
© 2009-14 Cestovná kancelária Reny Travel - chorvatsko-reny.sk