Chorvátsko  
   chorvátsko    |    dovolenka    |    mapa    |    doprava    |    zájazdy      lyžovanie      travel    |    reny   
 
 

Lyže a lyžiarsky výstroj

 
LYŽOVANIE:
Sljeme
Platak
Rudnik-Tršče
Bjelolasica
Čelimbaša
Begovo-Razdolje
Krasno
Petehovac-Delnice
Lička-Mukinje
Rezovačke-Krčevine
Tominac-Slatina
- - - - - - - - - - - - -
Lyžovanie mapa
Ivica Kostelič
Janica Kostelič
Lyžiarsky zväz HR
Svetový pohár
Bezpečnosť lyžovania
Lyže výstroj
Dámske lyže
Navigácia: Chorvátsko > Lyžovanie > Lyže výstroj  
 
Lyže, lyžiarsky výstroj náš e-shop lyže vybavuje požiadavky na lyže a lyžiarsky výstroj aj pre Chorvátske lyžovanie. Niekoľko rokov dodávame lyže a lyžiarsky výstroj na chorvátsky trh, kde spolupracujeme s dvoma skvelými predajcami lyží. Spolupráca vznikla náhodne pri jednej spoločnej test-lyžovačke v talianskych Dolomitoch, kde sme s partnerom navzájom o sebe zistili, že máme podobné obchodné záujmy. Niekoľko krát sme sa navštívili a urobili pár testovacích dodávok. Naše trhy sú dosť odlišné, preto sa dobre dopĺňame - e-shop lyže.

Lyže
Lyžiarky
Lyžiarske oblečenie
Lyžiarske palice
Lyžiarske bezpečnostné doplnky

E-shop lyže

Internetový predaj lyží a ostatného lyžiarskeho vybavenia, kompletný sortiment značiek a modelov, lyžiarsky výstroj, lyžiarske potreby:

batohy, bežky, bundy, čiapky, helmy, chrániče, kamery, kity, lyže, lyžiarky, lyžiarske oblečenie, lyžiarska obuv, lyžiarske potreby, lyžiarska obuv, náradie, nohavice, prilby, okuliare, rukavice, lyžiarska literatúra, vaky, termo prádlo, palice, servisné náradie, snowboardy, športové kamery, upínacie popruhy, vetrovky, viazanie, vosky lyží, vreckové skimapy, všetko potrebné na lyžovanie, potreby pretekárov.

Pre maximálnu spokojnosť zákazníka prinášame kompletný sortiment nie len v šírke lyžiarskeho výstroja (lyže, lyžiarky, oblečenie ...), ale aj v jeho hĺbke, to značí že u nás kúpite lyže a lyžiarske potreby všetkych typov (lady, sport, racing, carver, freeski ...), kategórií od všetkych výrobcov (Atomic, Fischer, Rossignol, Nordica, Salommon, Dynafit, Leki, Marker ...) a značiek.

Testovanie lyží, čo práve letí ?

Nekupujte mačku vo vreci, vyskúšajte si najprv svoje vysnívané lyže na snehu, aby ste sa presvedčili, či sú to pravé orechové pre vaše lyžovanie. Ak vám lyže sadnú, predsa ešte vyskúšajte aj iné modely, alebo aspoň vedľajšie dĺžky tej svojej lyže, možno sa pocit z jazdy ešte zlepší. Lyžiarske strediská dnes bežne požičiavajú lyžiarske vybavenie, tieto služby sú samozrejmosťou. Bežné je poskytovať popri požičovni aj testovanie lyží nových modelov, aspoň najznámejších značiek a z nich univerzálne modely lyží.

Tento trend testovania lyží priamo v lyžiarskych strediskách nastupuje všade vo svete, lyže sa budú predávať na svahoch, kde je možné ich vyskúšať. Problémom ostáva informovanosť o tom, kde ktorú značku dostanete na nohu, ale aj túto otázku čoskoro trhy poriešia. Náš e-shop lyže bude naďalej ponúkať kompletný sortiment od všetkých svetových výrobcov za najlepšie ceny. Toto je výsadou eshopov.

Robíme poradenstvo, kde a za akých podmienok si môžete vyskúšať lyže o ktoré máte záujem. Chodíme na prestížne testovacie akcie. Testujeme najhorúcejšie novinky pre vás za vás, aby sme vás vedeli kompetentne nasmerovať. Nemáme dôvod vyzdvihovať ktorúkoľvek značku, pretože predávame všetky a preto môžeme byť objektívni v poradenstve. Kľúčové modely lyží testuje väčší počet našich profi testerov, z ich individuálnych hodnotení získavame jedinečný test lyží, ktorý poskytujeme len našim zákazníkom pre správne rozhodovanie.

Ako kupovať lyže ?

Pravdepodobne sa všade inde stretnete s presviedčaním, že kúpiť lyže je veda. Nie je. V kontexte s kapitolou vyššie sa zamerajte na vyskúšanie lyží. Osobné testovanie ničím nenahradíte, ani vtedy, ak sa lyžiam vôbec nerozumiete. Vtedy by ste sa stali stejnako iba obeťou daného obchodníka. Pri testovaní lyží aj začiatočník získa nejaký pocit. Pri skúšaní rôznych lyží, rôzne pocity. Pocit začiatočníka, ale pocit ktorým sa môžete riadiť. Jasné, že si nechajte poradiť od niekoho schopného, už sa nemusíte báť, že sa stanete obeťou marketingu. Získate niečo, čo ste si vyskúšali a vybrali. Testovanie lyží je v súčasnosti najlepší spôsob, ako kupovať lyže.

Ako vybrať lyžiarsky výstroj pre dieťa ?

Začínate s lyžovaním detí. Potom dieťaťu kúpte prvý detský výstroj vlastný. Dieťa je krehučký človiečik, ktorý si zaslúži mimoriadnu starostlivosť. Alebo by ste dali vlastnému dieťaťu niečo z požičovne? Ak vám trvá nákup lyží pre seba dva dni, venujte kúpe detských lyží dvojnásobný čas a hľadanie správnej zostavy. Dieťa môže začínať s lyžovaním už od troch rokov. Pre takýchto malých lyžiarov je rozhodujúce kritérium pohodlie a sucho v teple. Zimné oblečenie zabezpečujúce hladký pohyb na snehu je najdôležitejšie. Dieťa nemá byť spotené a nemá mu byť zima, oblečenie má byť čo najľahšie kôli dobrej pohyblivosti.

Existujú kvalitné a vyhovujúce materiály na výrobu detského lyžiarskeho oblečenia. V prvých rokoch dieťaťa sa oplatí investovať práve do oblečenia. Ak je dieťa spokojné v teple, dobre sa mu pohybuje, nič ho netlačí, nezamočí sa v neutálom kontakte so snehom, potom v ňom začne vznikať kladný vzťah k zime, horám, snehu a to sú najlepšie predpoklady pre budúce lyžovanie. Lyže samotné v kategórii baby nie sú ešte rozhodujúce, dôležité je aby boli čo najľahšie a bezpečné pokiaľ ide o "samoúraz". Žiadne ostré hrany nepotrebuje, budete sa pohybovať najmä po rovine a využívať miesta s mäkkým hlbším snehom, nie zľadovatelé zjazdovky. Staršie deti potrebujú výstroj presne k svojmu pokroku, poradíme vám vhodný lyžiarsky výstroj pre váše dieťa.

Dámske lyže najväčší vzostup

Začalo to ako marketingový ťah na vylepšenie pozície nemenovaného výrobcu lyží a je tu najdynamickejšie sa rozvíjajúci sektor lyží. Dnes sa tento sortiment objavuje u všetkých významných výrobcov lyží, ale kto si dnes spomenie na priekopníka novej myšlienky? Dámske lyže boli dlho chápané ako podkategória univerzálniek, ale dnes sa tieto lyže právom vyčlenili na samostatnú kategóriu, ktorá zaznamenala najväčší vzostup.

Ženské lyže sú odlišné od mužských, podobne ako ženské nohavice či ženské topánky. Aké trendy môžeme očakávať v segmente dámske lyže "lady ski" čítajte na stránke - dámske lyže.

Pre vaše potreby máme pripravené odborníčky zo sveta ženského lyžovania, ktoré najlepšie rozumejú potrebám žien, ktoré dosiahli vysokú úroveň vlastnej lyžiarskej zdatnosti. V kombinácii so vzdelaním z oblasti dizajnu a marketingu tak získate kompetentnú osobnú poradkyňu pre výber dámskeho lyžiarskeho vybavenia.

 
    Lyžovanie Chorvátsko
lyžovanie s výhľadom na more
lyžiarske strediská v Chorvátsku
legendy svetového lyžovania
 
 
 

Partneri: Dovolenka | Taliansko | Lyžovanie Alpy | Zdravie
© 2009-2022 CK Reny Travel - chorvátsko-reny.sk